GinePolis

GinePolis  یک برنامه در دپارتمان زنان و زایمان است  که جهت اطلاعات عمومی عموم افراد  طراحی شده است و تمام خانم ها می توانند در مورد خدمات ارائه شده در این اپ اطلاعات کسب کنند و کاربر به آسانی و به سرعت  میتواند با یک متخصص زنان و زایمان ارتباط برقرار کرده و  ویزیت شود. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن اشتراک گذاری مقالات آنلاین برای کاربران  می باشد.

Fetal Heart Rate 5-tier

این برنامه برای پزشکان متخصص زنان و ماماها و پرستاران که به صورت الکترونیکی بر جنین (EFM) نظارت میکنند،طراحی شده است. از اهداف اصلی طراحی این برنامه علاوه بر تفسیر علائم قلب جنین (FHR)، ارتباط متخصصان مراقبت های بهداشتی با یکدیگر در مورد بررسی های خود و یکدیگر است تا بتوانند تمامی علائم را درنظر بگیرند و بایکدیگر همفکری کنند. این برنامه بر اساس پنج رنگ طراحی شده است که هدف از آن استاندارد سازی مدیریت ریتم های مختلف ضربان قلب جنین است. این سیستم تقسیم، هر ردیابی ضربان قلب جنین را به یکی از پنج دسته زیر تقسیم می کند:

-سبز (بدون اسیدیه، بدون هیچ مداخلات مورد نیاز)

-آبی

-زرد

-نارنجی یا قرمز (شواهد واقعی آسفیکسی جنین یا قاعدگی که توصیه میشود تحت نظر گرفته شود) و رنگ هایی که به این بخش اختصاص داده شده است:

الف) خطر اسیدی

ب) خطر تکامل به یک الگوی جدی تر 

ج) انجام موارد پیشنهادی

PostPartum Hemorrhage

این برنامه حاوی چک لیست ایمنی توصیه شده ACOG برای مدیریت خونریزی پس از زایمان است که به عنوان یک ابزار مرجع فوری برای ارائه دهندگان مراقبت های زنان جهت ارزیابی و مدیریت خونریزی پس از زایمان طراحی شده است.

iMom • Pregnancy & Fertility

این برنامه میتواند در بارداری و باروری به زنان باردار از مشاوره بالینی گرفته تا نکات روانی، تغذیه ای، زیبایی شناختی و عمومی کمک کند. استفاده از این برنامه به معنای جایگزینی یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نیست بلکه کمک به بانوان در تخریب بسیاری از اسطوره ها و تابو های دروغین است که زنان در سراسر جهان در طول این دوره ظریف در زندگی خود مواجه هستند.از دیگر کاربردهای این اپلیکیشن میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

• توصیه و پشتیبانی مفید، سرگرم کننده و شهودی برای مادر

• ابزار نوآورانه و ضروری برای متخصص زنان و زایمان

این اپ یکی از بهترین هادر نوع خود برای متخصصین زنان و زایمان جهت مراقبت و درمان بیماران خود است.

 

توابع برای زنان عبارتند از:

• مدیریت اتوماتیک چرخه قاعدگی

• آمار و پیش بینی روزهای تخمک گذاری و باروری

• ثبت  روزانه علائم و حالت ذهن

• ردیاب روابط جنسی

• اطلاعیه بپیشگیری از بارداری

• نمایش فاز لوتئال

• حالت سوپر حاملگی

 

توابع برای مادر عبارتند از:

 • اطلاعات مفصلی برای هر هفته حاملگی

• تصورات جنین در هر 9 ماه حاملگی

 • محاسبه روز زایمان احتمالی

• نمایش مدت زمان چرخه و آزمایش حاملگی

• ثبت علائم و حالت ذهن

 • ثبت اطلاعات

 • تصاویر در 3D و 4D اولتراسوند

 • غذاهای توصیه شده

• هیدراتاسیون

• یوگا در دوران بارداری

 • شمارش لگد جنین

 • ثبت انقباضات

 • کیسه کودک برای خرید

 

  توابع برای متخصص زنان و زایمان عبارتند از:

• قوانین متخصصان زنان و زایمان

 • پایگاه داده بیماران پزشکان به صورت شخصی

 • برنامه ریزی و هماهنگ سازی ویزیت ها

 • بیومتری جنین

• محاسبه وزن جنین

(Prevent Group B Strep(GBS

راهنمای سفارشی برای جلوگیری از بیماری GBS در بیماران مامایی و نوزادان!

این برنامه پیشگیری از بارداری گروه B است که توسط مراکز کنترل و جلوگیریCDC) )به همراه آکادمی آمریکایی کودکان AAP))، کالج  متخصص زنان و زایمان (ACOG)، آکادمی پزشکان خانواده آمریکایی (AAFP)  و کالج آمریکایی پرستاری-مامایی (ACNM)  تولید شده است.

با استفاده از این برنامه می توانید:

_ توصیه های مبتنی بر شواهد سفارشی برای جلوگیری از بیماری GBS نوزادان را بر اساس اطلاعات بالینی مادر و نوزاد دریافت کنید.

_ توصیه های مطلوب آنتی بیوتیک برای جلوگیری از GBS دریافت کنید.

_پورتال خود را انتخاب کنید - مامایی یا نوزاد

_ راهنمایی های مدیریتی بیمار خاص را براساس پورتال انتخابی خود دریافت کنید.

 _ بیماران مامایی که نیاز به پیشگیری در دوران بارداری دارند،رژیم های مناسب  خود را دریافت کنند.

ACOG

برنامه ACOG را دانلود کنید و با اطمینان از کارشناسان پیشرو در مراقبت های بهداشتی زنان سوال بپرسید و به آنها متصل شوید و ابزارهای ارزشمند، منابع و دستورالعمل های بالینی را که برای کمک به شما گردآوری شده است را دریافت کنید.

همچنین از خدماتی که این اپلیکیشن به افراد غیر متخصص ارائه میدهد میتوان به ماشین حساب محاسبه تاریخ زایمان اشاره کرد که روز دقیق  را با توجه به دستورالعمل های مشترک  ACOG، AIUM و SMFM را ارائه میدهد به علاوه مطالبی ازقبیل ارائه آخرین مقالات،قوانین پزشکی،تکنیک های نوین پزشکی و دیگر اطلاعات به روز را با متخصصین زنان و زایمان به اشتراک میگذارد.

WUSM OB Guide

کتابچه های کاغذی از گذشته های دور تا به امروز، در حال رشد هستند و دیگر در جیب های ما جای نمیگیرند. طبقه کارگر و ارائه دهنده به طور رورافزون مشغله هایشان افزایش میابد و زمان ورق زدن "راهنماهای زنده ماندن " (کتاب) پایان یافته است. در کنار تاکید بر آموزش الکترونیک، گروه زنان و زایمان در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس این برنامه را با هدف جایگزین کردن راهنماهای چاپی در این زمینه  برای یک بار و همیشه ایجاد کرده است!

این نرم افزار نه تنها کاربر را با حقایق به صورت  سریع آشنا میکند بلکه در علم زنان و زایمان درصورت مواجهه بیماران با موارد مختلف ازجمله (بیماری ها،بارداری و...)و عوارض آن ها به همراه توضیحاتی  که براساس پایه و شواهد علمی است را با طریقه مدیریت صحیح پزشکی ارائه میدهد.بیشتر پزشکان، پرستاران و ارائه دهندگان در سطح متوسط، این اپلیکیشن را یکی از ابزار های حیاتی در فعالیت (شغل) روزانه خود میدانند.

علاوه بر این، یک بخش پرسش حاوی عناصری با عملکرد بالا در زمینه OBGYN وجود دارد که برای هر دانشجوی پزشکی که درحال تحصیل  رشته زنان و زایمان است ،جذاب خواهد بود.

My Baby’s Beat – Heart Monitor

 

 My Baby’s Beat – Heart Monitor با دستگاه اندروید خود، می توانید به ضربان قلب کودک خود گوش کنید، آن را ضبط کنید و از طریق ایمیل، WhatsApp یا فیس بوک به اشتراک بگذارید.

My Baby's Beatیک برنامه منحصر به فرد و مدرن بارداری است، که ارتباطی نیرومندتر میان شما و کودکتان فراهم می کند.به جای خرید یک داپلر (Doppler) خانگی، می توانید گوشی هوشمند خود را به یک مانیتور قلب جنین تبدیل کنید، تنها با استفاده از میکروفون گوشی و یک جفت هدست.

* اطمینان حاصل کنید که هدست شما میکروفون را جاسازی نکرده باشد.

My Baby’s beat برای اولین بار در سال 2011 شروع به کار کرد و رهبر برنامه های رده بارداری تا این زمان است.

My Baby’s Beat برای هفته های 30-40 طراحی شده است.
برخی از مشتریان گزارش موفقیت در اوایل هفته 20 را اعلام کردند، اما اگر شما در هفته های 30-40 نیستید، در نظر داشته باشید که شانس موفقیت پایین است.

اول ایمنی: ما توصیه می کنیم گوشی خود را در حالت هواپیما (Airplane) قرار دهید، تا قبل از استفاده از برنامه تمام انتقالات موبایل و اینترنت متوقف شوند، فقط به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه نگرانی های سلولی. (این نرم افزار به خودی خود هیچ ویژگی هیچ نوع امواجی منتشر نمی کنند.) این برنامه به عنوان یک جایگزین برای هر نوع توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است.برای هر گونه سوال یا نگرانی در مورد پزشکی بارداری و سلامت نوزاد خود، لطفا با دکتر/ماما خود مشورت کنید.

 

period diary pro

Period Diary Pro دوره های تخمک گذاری، دوره ای و باروری زنان را در دستگاه های اپل خود نگه می دارد. این برنامه متحرک به شما کمک می کند که نشانه های قاعدگی، وزن، دما و حالات خود را کنترل کنید. این برنامه همچنین پیش بینی می کند که چرخه بعدی شما به صورت خودکار باشد. اطلاعات شما همچنین می تواند با تقویم Google همگام سازی شود. این نیز پیام هایی را برای شما ارسال می کند که پیش بینی شده است. این برنامه همچنین دارای حفاظت از رمز عبور است، یک گراف نمایش دوره های نظارت شده و نمایش در تقویم که شرایط و یادداشت ها را نشان می دهد. Period Diary Pro همچنین حالت بارداری نیز دارد.

iObstetrics Pro

ساده ترین، نوآورانه ترین و مطمئن ترین نرم افزار برای مدیریت فعالیت حرفه ای متخصص زنان و متخصص زنان و زایمان است.

 

ابزارهایی که به طور کامل برای متخصص طراحی شده اند، قادر به نظارت و هماهنگ کردن پیشرفت حاملگی هر بیمار از رایانه، SmartPhone یا Tablet خود می باشند.

iObstetrics Pro شامل تمام توابع مورد نیاز برای مراقبت از بیماران خود را تا تحویل، امروز کامل ترین در جهان است!

 

با تشکر از بخش آمار هر دکتر قادر به نظارت بر فعالیت های خود خواهد بود. علاوه بر این، برای محافظت از حریم خصوصی هر حرفه ای، iObstetrics Pro اطلاعاتی را که در فضای خصوصی وارد شده است، که هیچکس دیگر قادر به دسترسی نخواهد بود، ثبت می کند.

 

استفاده از iObstetrics Pro جزئیات:

- ماشین حساب تاریخ دو

- دوره آمنوره و CRL تقریبی

- Sonator Dating Calculator

- محاسبه تفاوت های سونوگرافی

- سن سونوگرافی و تاریخ تحویل پیش بینی شده

- پایگاه داده خصوصی بیماران خود

- نظارت همزمان با هر بیمار

- یادداشت های شخصی در مورد بازدید یا نسخه

- مدیریت بیمار با نام، هفته یا سه ماهه بارداری

- برنامه ریزی قرار ملاقات هماهنگ با تقویم سیستم

- بیومتریک جنین به هر بیمار هماهنگ شده است

- داپلر برای هر بیمار همگام سازی شده است

- آمار فعالیت شکسته به هفته / ماه / trimesters / سال

- محاسبه وزن جنین با استفاده از 3 فرمول مختلف

FOGSI CNN 2017

زنان و زایمان یک زمینه پویا است و اطلاعات زیادی با تحقیقات در حال انجام در سراسر جهان تکامل یافته است. ما آخرین اخبار را در حوزه Ob Gyn با اختلافات در Ob Gyn، پیشرفت های جدید در Ob Gyn و شواهد جدیدتر در Ob Gyn به شما ارائه می کنیم. برای این رویداد برجسته تحت رهبری توانایی دکتر ریشما پایی، رئیس جمهور FOGSI 2017 و دکتر Sunita Tandulwadkar رئیس سازمان تنظیم شده است.

مسائل قانونی پزشکی و جراحی واژینال

سونوگرافی

برگزاری کارگاه های تعاملی در زمینه ناباروری، زایمان

بروز رسانی دانش و مهارت

AOGS

برنامه موبایلی انجمن زنان و زایمان هند قسمت احمدآباد (AOGS) یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند است که توسط دکتر کیران دزایی رئیس جمهور AOGS 2015-201 تهیه شده است. این برنامه با موفقیت در 31 مارس 2016 راه اندازی شد. یکی از اولین نوع آن در میان تمام انجمن های Ob & Gy در هند وابسته به FOGSI است.

 

با استفاده از این برنامه تلفن همراه، کاربران می توانند به وب سایت دسترسی داشته باشند، تمام اطلاعات را دریافت و به روز رسانی خود را با آخرین فعالیت های AOGS. انجام بدهند.

 

انجمن زنان و مامایی Ahmedabad (AOGS) در سال 1936 توسط 5 عضو تشکیل شد. دکتر (خانم) مدوره رئیس بنیانگذار بود و دکتر S. B. Anklesaria دبیر موسس بود.

Obstetric Helper

مراقبت از مامایی یک ابزار برای پزشکان و بیماران است. این ساده و بصری است، به کمک محاسبه سن حاملگی توسط LMP، اندازه گیری های اولتراسوند و بیومتریک به دست آمده از طریق اولتراسوند کمک می کند. شما همچنین می توانید تاریخ احتمالی تحویل را محاسبه کنید. برای انجام محاسبات مادری رابط کاربر تمیز دارد تا زمان صرف وقت تمرین شود .

تمام نتایج در قالب semanas.días بیان می شود، یعنی اولین رقم ها نشان دهنده مجموع هفته های حاملگی و روز جمعه است. به عنوان مثال، اگر نتیجه 24.5 باشد بدان معنی است که بیمار 24 هفته حاملگی با 5 روز دارد.

این برنامه پزشک را جایگزین نمیکند و تفسیر نتایج آن نیاز به دانش فیزیولوژیکی و فیزیولوژیکی دارد که میتواند قبل از حاملگی، در طی و بعد از بارداری رخ دهد.

Mijn Verloskundige

تنها برنامه برای زنان باردار است که توسط متخصص زنان و زایمان ارائه می شود. منبع مفید و قابل اعتماد در طول حاملگی شما. علاوه بر اطلاعات مربوط به ماما، برنامه همچنین هفته و هفته اطلاعات مربوط به بارداری شما را می دهد.

نرم افزار را به صورت رایگان دانلود کنید، ماما را انتخاب کنید، در چه هفته ای از بارداری شما را پر کنید و تقریبا 9 ماه از وضعت خود مطلع باشید.

Babyscripts

Babyscripts اولین پلت فرم مراقبت های مجازی است که توسط تامین کنندگان مراقبت های بهداشتی برای مادران باردار در آغاز حاملگی آنها تجویز می شود. برنامه تلفن هوشمند همراه دارای محتوای سفارشی برای بارداران به صورت هفتگی به آنان ارائه می دهد تا یاری کننده بانوان باردار باشدو با راهنمایی هایی که مربوط به تغذیه، ورزش، و... است یک بارداری شاد و سالم را برای آنان به ارمغان آورد .همچنین نظارت از راه دور نیز می تواند بخشی از برنامه مراقبت های قبل از زایمان بیمار باشد، جایی که او می تواند به آسانی وزن و اندازه گیری فشار خون خود را از طریق نرم افزار برای تیم مراقبت های بهداشتی ارسال کرده و درصورت نیاز نظارت و مداخله  انجام گیرد.

OBGYN

وبلاگ OBGYN روزانه به طور منظم به پرسش های سلامت زنان در طول عمر آنان از نوجوانی تا یائسگی پاسخ میدهد. این سرویس منحصر به فرد کاملا رایگان است.هدف اصلی  وبلاگ OBGYN این است که آگاهی از سلامت و رفاه مادر و نوزاد را از طریق رویکرد مبتنی بر شواهد، افزایش یابد. که از طریق این پلت فرم با اطلاعات معتبر علم و فناوری به کاربران عرضه میشود.
 
وبلاگ OBGYN در چارچوب تحقیقات بین المللی مجله زنان و زایمان (IJOGR) کار می کند.
 
IJOGR یک مجله در دسترس رایگان است که مقالات پژوهشی اصلی، مقالات بررسی شده، نتایج به روزآوری شده مطالعات بالینی در تمامی زمینه های زنان و مامایی را منتشر می کند.
 
اما به خاطر داشته باشید اطلاعاتی که در این وبلاگ در نظر گرفته شده است به هیج عنوان نمیتواند جایگزین ویزیت پزشک شود.

Clue

دیگر نگران دوران قاعدگی خود نباشید. این سرویس، دوره‌های قاعدگی شما را رصد می‌کند و قبل از شروع دوره بعدی، به شما هشدار می‌دهد. وقتی الگوریتم برنامه، الگوی قاعدگی شما را شناسایی کرد، هر روز اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان می‌گذارد.

خیلی سریع و آسان با این اپلیکیشن الگوی قاعدگی خود را مدیریت کنید.ازجمله ویژگی هایی که این اپ میتواند در اختیار شما قرار دهد:

 

ردیابی دوره:

+ پیگیری دوره، گرمای بدن، و دیگر مشکلات دوران  قاعدگی

+ دریافت پیش بینی دقیق و یادآوری تقویم قبل از دوره بعدی، PMS، و تخمک گذاری

+ وضعیت سلامتی خود را ثبت کنید. پیگیری موارد زناشویی، درد، خلق و خو و ..

+ پیگیری و پیش بینی دوره ها با تقویم این اپبه راحتی و مشاهده دوره های گذشته، PMS، و داده های باروری، و همچنین پیش بینی های آینده برای سه دوره بعدی

 

اطلاعات علمی:

+ خواندن اطلاعات عمیق در مورد چرخه قاعدگی، همراه با منابع پزشکی و علمی.

+ تجزیه و تحلیل چرخه های قاعدگی فعلی و قبلی همراه با میانگین کلی، به راحتی روندها را مشاهده کنید.

+ Clue از یک الگوریتم استفاده می کند که از اطلاعات ورودی شما یاد می گیرد. هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، دقیق تر می شود.

+ ویژگی های پیشرفته iOS، از جمله ادغام سلامت باروری با برنامه بهداشت، Touch ID و Extensions Today

Period Tracker

اپلیکیشن یا برنامه Period Tracker قابلیت های بسیار متنوع و دقیقی را در اختیارتان قرار می‌دهد. رابط کاربری برنامه بسیار خوب طراحی شده و بدون تردید به دل بانوان می‌نشیند. با استفاده از اپلیکیشن مذکور می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد دوران قاعدگی خود و وضعیت جسمانی‌تان کسب کنید.

یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های برنامه Period Tracker مربوط به توانایی آن در پیش‌بینی پریودهای بعدی می‌شود. بدین ترتیب می‌توانید دریابید که در آینده و چه روزی دوره قاعدگی ماهیانه شما آغاز خواهد شد. از دیگر ویژگی‌های کاربردی اپلیکیشن مذکور باید به نمایش دوران اوج تخمک گذاری اشاره کنیم. بدین ترتیب می‌توانید از بارداری ناخواسته جلوگیری به عمل آورید.

از دیگر ویژگی هایی که برنامه Period Tracker ارائه می‌کند باید به بهره‌مندی آن از تقویت شمسی اشاره کنیم. این اپلیکیشن همچنین بانوان را قادر به ایجاد یادداشت برای موضوعات مورد نظرشان در هر روز می‌کند و می‌تواند زمان آغاز علائم سیکل بعدی پریود را هم پیش‌بینی کند.

به صورت کلی اگر به دنبال یک برنامه آی او اسی مناسب برای ردیابی وضعیت سیکل های قاعدگی خود هستید، اپلیکیشن Period Tracker یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان محسوب می‌شود

Pregnancy Week By Week

یک برنامه کاربردی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که برای یک خانم باردار بسیار سودمند می‌باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی می‌توانید دوران بارداری را مدیریت کنید.

ویژگی‌ها :

به صورت هفته به هفته شرایط بارداری خود را پیگیری نمایید

اطلاعاتی را درباره کودک خود بدست بیاورید

هفته فعلی بارداری را محاسبه نمایید

می‌توانید تاریخ بارداری را محاسبه کنید

وزن خود را از طریق برنامه پیگیری نمایید

می‌توانید ضربه‌های کودک خود را نیز پیگیری کنید

درباره علائم بارداری یادداشت‌برداری نمایید (ناخوشی صبحگاهی، تغییرات بدن، ویزیت پزشک)

Natural Cycles, Fertility app

این اپلیکیشن تنها برنامه گواهی کنترل تولد در اروپا است و تنها برنامه ای است که به شما کمک میکند بدن خود را بهتر بشناسید و به نظم چرخه های قائدگی شما کمک میکند و درک کاملی از چگونگی فعالیت آن به کاربر میدهد.این اپلیکیشن برای کنترل زایمان در اروپا تأیید شده است و همین طور در ایالات متحده نیز برای استفاده از نظارت بر باروری از آن  استفاده می شود.

بیش از 700،000 بانو از این برنامه استفاده می کنند، و می دانند:

○ چگونه چرخه منحصر به فرد ایشان کار می کند

○ چه هنگامی بارور نیستند

○ هنگامی که دوره آنها در حال شروع است و باید PMS را انتظار داشته باشند

○ چه هنگامی تخمک گذاری انها شروع میشود

○ چه هنگامی در معرض خطر بارداری هستند و در صورت خواسته فردیشان نیاز به پیشگیری دارند.

Ovia Pregnancy Tracker

آیا باردار هستید؟ با این برنامه شاهد رشد روزانه جنین خود باشید.

این برنامه برای ردیابی رشد جنین یک برنامه منحصر به فرد است.توسط این اپلیکیشن میتوانید در طئل مدت بارداری خود مواظب سلامت خود و جنین خود باشید.همین طور تمام اطلاعات ضروری پرونده سلامتتان را به صورت امن در گوشی هوشمندتان نزد خود داشته باشید.

 

ویژگی های کلیدی

◆ به روز رسانی مطالب بارداری  و رشد جنین به صورت روزانه و هفتگی

◆ نمایش تصاویری از اندازه دست و پای فعلی جنین شما

◆ بیش از 2000 مقالات حاملگی رایگان، راهنمایی، ابزار و اطلاعات

◆ ماشین حساب دقیق برای محاسبه زمان بارداری،مدت بارداری و تاریخ زایمان

◆ تقویم برای سازماندهی و پیگیری تمام جزئیات حاملگی، از ذخیره تعداد ضربه های جنین به شکم مادر تا آخرین زمان ویزیت پزشک

◆ ذخیره سن و اطلاعات مادر باردار

◆ ردیاب و راهنمای سلامت

Spot On Period Tracker

این برنامه مخصوص دوران قاعدگی نوجوانان است و به صورت بازی و با پنل گرافیکی جذابی طراحی شده است و قابل برنامه ریزی توسط والدین و نظارت بر وضعیت فرزند نیز هست و تمام گزینه های مربوط به بخش زنان در این برنامه فعال است و زمان قاعدگی را به نوجوانان اطلاع میدهد. نقطه ای به طور مستقیم از کارکنان بهداشتی در سطح جهانی در Planned Parenthood می آید، بنابراین شما اطمینان حاصل میکنید که نرم افزار مطمئن و ایمن است. از دیگر قابلیت های این برنامه به اشتراک گذاری وضعیت سلامت با پزشک و والدین همین طور ارتباط با آنان میتوان اشاره کرد.

Week by Week Pregnancy App. Contraction timer

این برنامه رایگان ردیاب بارداری به شما کمک خواهد کرد که خود را در طول بارداری آرام نگه دارید. این راهنمای بارداری همیشه شما را در مورد فرایندهایی که در بدن شما، رشد کودک شما و موارد بیشتر مانند رژیم غذایی سالم، اطلاع می دهد. هر زمان که به این برنامه احتیاج داشته باشید از مشورت با پزشک و یا دیگر بانوان باردار گرفته تا حتی وقتی که استرس دارید و یا نیاز به مشاوره غذایی دارید این برنامه به شما کمک میکند. از دیگر ویژگی های این برنامه کتاب ها و راهنماهای رایگان دوران بارداری،لیست تمام وسایلی که برای بیمارستان و تولد نوزادتان به آن احتیاج دارید،ماشین حساب معکوس بارداری و...

 

Ovia Fertility & Cycle Tracker

آیا می خواهید دوره و تخمک گذاری خود را پیگیری کنید؟ و یا میخواهید باردار شوید و پیگیر دوره های تخمک گذاری خود هستید؟ این برنامه از دقیق ترین ماشین حساب تخمک گذاری و دوره ردیاب است. ویژگی های محبوب ما:

- پیش بینی دقیق دوره و تخمک گذاری

- پشتیبانی از چرخه قاعدگی نامنظم

تقویم برای علائم، خلق و خو، PMS، ورزش، رابطه جنسی و ردیابی تغذیه!

- بیش از 2،000 مقالات تخصصی رایگان درباره   باروری، مفهوم آن  و سلامت باروری

- بازخورد داده به طور مستقیم به جدول زمانی فرد

- دستگاه های ردیابی تناسب اندام خود را تقویت کنید

-ارسال داده به اکسل

-پرسش و پاسخ به سوالات ناشناس در انجمن

Beat Infertility

این برنامه یک پادکست و شبکه پشتیبانی است که در آن متخصصین به صورت واقعی در مورد ناباروری، مشاوره،  درمان و توانایی بازیافت روحی و... را در افراد ایجاد  کرده و فعالیت میکنند.

از ویژگی های ای ن برنامه:

+ امکان چت و ارتباط با سایر ناباروران

+ دانستن مسائل مربوط به ناباروری و درمان

+ وضعیت خود را با همدردان خود به اشتراک گذاشته و روحیه بگیرید

+ پاسخ به سوالات ناباروری خود را دریافت کنید

+ارتباط با اعضای نزدیک  بیمار

این برنامه فعالیت هایی شامل لیست زیر انجام میدهد

+ ناباروری عمومی

+ نابارور شدن و باروری مجدد

+ آندومتریوز

+ IVF

+ پذیرش

+ فیبروید

+ سرطان

+ دوره های قاعدگی نامنظم

+ و بسیاری دیگر

 

Flo Period & Ovulation Tracker

این برنامه ساده و هوشمندانه ، دوران تخمک گذاری و باروری را ردیابی می کند. با استفاده از تقویم باروری و تخمک گذاری قابل اطمینان و ماشین حساب دقیق و علمی این برنامه ،ظرافت و کارایی برنامه دوچندان میشود.فلو همچنین به شما در مورد روزهای مطلوب برای بارداری و یا عدم بارداری اطلاع میدهد.پیگیری دوره قاعدگی و علائمPMS  شما و تمام اطلاعات شمارا در نمودار های برنامه ریزی شده نمایش میدهد.

 

My Cycles Period Tracker

بهترین روش پیگیری دوره ی عادت ماهانه و دوره ی تخمک گذاری در خانم ها با استفاده از این برنامه! این اپ با تقویم مخصوص خود دوره ی بعدی عادت ماهانه شما را پیش بینی می کند و در صورتی که باردار هستید می توانید دوره ی بارداری خود را تعیین کنید و شانس بارداری خود را افزایش دهید.

ویژگی های کلیدی:
*
با دقت به سوالات دکتر خود در مورد چرخه قاعدگی خود پاسخ دهید.
*
پیگیری دوره های خود با پیش بینی بهتر دوره های آتی
* امکان برنامه ریزی برای دوره ها و تطبیق آن ها با تعطیلات
* پیگیری و پیش بینی بهتر دوره ی تخمک گذاری
* نحوه ی انجام تست بارداری خانگی

StdMaster - STD (STI) tests

خطر STD خود را ارزیابی کنید.در اینجا می توانید از طریق یک تماس رایگان با متخصص ، بصورت آنلاین ، خطر ابتلای شما به یک بیماری مزمن STD (بیماریهای مقاربتی) را بدانید. ما فاکتورهای زیادی را در نظر می گیریم تا ارزیابی دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم. برای محاسبه نتایج شما ، ما از اطلاعات مربوط به مطالعات مختلف و همچنین آماری که از سراسر جهان توسط سازمانهایی مانند CDC و ECDC جمع آوری شده استفاده می کنیم. بیماری هایی که ما در نظر می گیریم:

• سوزاک

HIV

• ویروس پاپیلومای انسانی (انواع 16 ، 18)

• ویروس پاپیلومای انسانی (زگیل تناسلی) (انواع 6 ، 11)

• هپاتیت B

• تب خال ناحیه تناسلی

• تریکومونیازیس

• سفلیس

• کاندیدیازیس

• مایکوپلاسما hominis / دستگاه تناسلی

Ureaplasma urealyticum / parvum

• فتیریازیس (شپش های پوکی)

• کلامیدیا

• سیتومگالوویروس

• ویروس اپشتین بار

Gardnerella vaginalis

همچنین می توانید دریابید علائم چه بیماری های دیگری را دارید (در صورت وجود علائم) و توضیحات مختصری از هر بیماری را بخوانید ، در مورد آزمایش های STD (از چه زمان و چه نوع آزمایشاتی را باید انجام دهید) ، و...

 

GYNECO

یکی از حساس ترین و مهم ترین قسمت های پزشکی مربوط به بیماران باردار می باشد، همیشه دادن داروی مناسب و کم خطر از بزرگترین دغدغه های هر پزشک متخصص زنان می باشد. در این اپلیکیشن سعی شده تا این مشکل بزرگ را برای شما حل کنیم و همچنین دیگر امکانات اپلیکیشن نیز یاری دهنده خوبی برای شما خواهند بود

امکانات اپلیکیشن Gyneco شامل :

شکایات شایع در بارداری

بیماری های زنان

مراقبت های دوران حاملگی

کتاب های دنفورس ، ویلیامز و کارنت برای پزشکان

محاسبه زمان زایمان و سن حاملگی با تاریخ شمسی

محاسبه سن حاملگی بر اساس سونوگرافی

دارو های رایج در زنان به همراه رده بندی و …

 

BabyCenter

برنامه ردیاب بارداری BabyCenter و برنامه تقویم رشد کودک، مادر را از تاریخ شروع بارداری تا تولد و رشد کودک- هفته به هفته و روز به روز - با راهنمایی های مربوط به بارداری و فیلم های مربوط به رشد جنین و نوزاد برای هر مرحله از زمان هدایت می کند. اگر شما تازه به بارداری یا تلاش برای بارداری فکر میکنید و یا فقط درباره رشد و نمو جنین و نوزاد کنجکاو هستید برنامه BabyCenter به عنوان منبع اصلی برای باروری و تخمک گذاری ، بارداری و اطلاعات جدید جنین،نوزاد و کودک میباشد.کلیه اطلاعات بهداشتی توسط هیئت مشاوره پزشکی BabyCenter بررسی و تصویب می شود.

- با وارد کردن تاریخ بارداری ، اطلاعات کاملی راجع به آنچه در طول بارداری انتظار دارید دریافت کنید (یا می توانید از ماشین حساب تاریخ موعد بارداری برای یافتن آن استفاده کنید).

- مقالات و فیلم های مربوط به رشد جنین را که از BabyCenter انتظار دارید در تقویم زایمان روزانه خود ، به عنوان یک شمارنده معکوس آموزنده تا تاریخ موعد خود دریافت کنید.

-اطلاعات روزانه در مورد بارداری ، ایده های مربوط به مواد غذایی وبهداشتی ، توصیه های مربوط به ورزش و سلامتی در مورد بارداری ، چک لیست ها و یادآوری های هفتگی و نکاتی درباره مقابله با بیماری صبحگاهی و سایر علائم بارداری را دریافت کنید. درباره ویتامین های قبل از تولد و میان وعده های سالم بیاموزید .

-از ابزارهای جالب و مفید بارداری مانند دفتر خاطرات عکس bumpie ، نام یاب کودک ، شمارنده لگدهای جنین ، زمان سنج انقباض و چک لیست برنامه تولد برای مادران منتظر را درد دسترس داشته باشید.

-به محض تولد نوزاد ، برنامه بارداری شما به طور خودکار به یک راهنمای والدین در روز تبدیل می شود ، با ابزاری مانند ردیاب رشد کودک و شمارا هر روز تا رشد فرزند یاری میکند.

 

FEMM Period Ovulation Tracker

آیا به دنبال ردیابی چرخه ها و علائم قاعدگی ، بارداری یا جلوگیری از بارداری هستید؟ برنامه FEMM چیزی فراتر از یک ردیاب دوره ای است که بتوانید سلامتی خود را پیگیری کنید ، درک کنید که در بدن شما چه می گذرد ، مسائل احتمالی را منتخب کرده و با شبکه ای از پزشکان و پرستاران ارتباط برقرار کنید. شما بهترین خدمات درمانی را دارید ما یک انقلاب جدید در سلامت زنان هستیم!خودتان را توانمند کنید و با استفاده از برنامه آسان ما در مراقبت های بهداشتی خود یک فرد فعال باشید!

امکانات:

* ورودی آسان داده برای ردیابی چرخه یا دوره خود.

* علائم جسمی و عاطفی را برای تشخیص بهتر مشکلات احتمالی سلامتی دنبال کنید.

* یادآوری روزانه. فراموش نکنید که داده های خود را از طریق ویژگی اعلان برنامه ما وارد کنید.

* مشاهده چندین نمودار بر روی یک صفحه برای کمک به شما در درک الگوهای خود.

* داروهایی را که اکنون مصرف می کنید را وارد کرده و پیگیری کنید.

* اطلاعات سلامتی خود را ایمیل و یا چاپ کنید و با پزشک ، دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید

* سبک های مختلف نمایش به شما اجازه می دهد چرخه های خود را بهتر ببینید و تفسیر کنید: نمایش تقویم ، نمودار و نمای نمودار تفصیلی ، که به شما امکان می دهد علائم خود را ببینید.

* از طریق پایگاه دانش ما ، سلامتی خود و اثر متقابل هورمونهای بدن را درک کنید.

 

Mobile Lactation Consultant

این برنامه یک نرم افزار برتر ثبت نمودار الکترونیکی و سوابق سلامت بیماران برای متخصصین زنان و مادرانی است که به تازگی زایمان کرده اند. بیمار از این پرتال برای پر کردن پرونده سلامتی خود ، امضای اسناد پزشکی و حتی برای پیام یا برقراری تماس با ارائه دهنده خود میتواند استفاده کند تا ویزیت های مربوط به تغذیه با شیر مادر ، تست های مادران ، معاینات نوزادان یادداشت ها و هر آنچه را که احتمالاً فکر می کنید به آن نیاز هست مانند IBCLC ، CLC ، CBE یا CLE را به ثبت برساند. زمان آن است که با کاغذ خداحافظی کنید !!!

از همه مهمتر ، در این برنامه افراد نیازی ندارند تا به اینترنت متصل شوند تا مانند سایر راهکارهای EHR مبتنی بر وب کار کند. هر سوال و یا هرفعالیتی که افراد در حالت آفلاین انجام میدهند که لازم است در برنامه ذخیره شود پس از اتصال به اینترنت به روزرسانی میشود.همچنین از دیگر ویژگی های خوب برنامه امکان استخراج اطلاعات به صورت فایل اکسل است.

ACOG DII SMI

ابتکار مادر ایمن (SMI) پروژه ای از کنگره زنان و زایمان و متخصصین زنان در آمریکا (ACOG) ، است. SMI با بیمارستان های زنان و زایمان در سراسر ایالت ها برای پیاده سازی رویکردهای استاندارد فول مراقبت  به دلایل اصلی مرگ و میر مادران - خونریزی ، فشار خون بالا ، و ترومبوآمبولی وریدی کار می کند.

از طریق برنامه به همه مواد SMI دسترسی پیدا کنید ، از جمله:

جداول ارزیابی ریسک

· چک لیست ها

· الگوریتم ها

· لیست های کشویی ارائه بالینی

· اسناد راهنمایی

 

ReUnite Fertility App

این برنامه راهی آسان برای بدست آوردن تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد داروی باروری شما در یک مکان است. برنامه ReUnite به سازماندهی معالجه شما و دسترسی سریع به اطلاعات آموزشی کمک می کند.برنامه ReUnite شامل ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد برای برنامه های تخفیف دارویی باروری ، فیلم های آموزش تزریق باروری ، تقویم های درمان باروری و یک محاسبه کننده تاریخ صحیح اقدام کنید.اگر برای بارداری نیاز به کمک دارید ReUnite Rx برای کمک به راهنمایی شما در مورد داروهای باروری و چرخه درمانی اینجا است.

WashU Med OBGYN Guide

کتابچه های راهنما در حال رشد هستند و دیگر در جیب های ما جای نمی گیرند. طبقات درمانی زنان و زایمان به طور فزاینده ای زیاد هستند و زمان زایمان "راهنمای بقا" بزرگ به پایان رسیده است. گروه زنان و زایمان در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس با تأکید بر یادگیری الکترونیکی ، این برنامه را با هدف جایگزین کردن کتابچه های چاپی در این زمینه یک بار و برای همیشه ایجاد کرده اند!این برنامه نه تنها واقعیت های علمی فوری در مورد اتفاقات و عوارض زایمان را در اختیار پزشکان قرار می دهد ، بلکه پروتکل های مبتنی بر شواهد در سطح ملی را نیز در مورد نحوه مدیریت آنها ارائه می دهد. پزشکان ، پرستاران و ارائه دهندگان سطح متوسط ​​این ابزار را در تمرین روزانه خود بسیار مهم می یابند.علاوه بر این ، یک بخش مسابقه وجود دارد که عناصر پرمحتوا در زمینه OBGYN را شامل می شود که برای هر دانشجوی پزشکی جذاب است و ساکنان OBGYN که برای امتحانات CREOG از آن استفاده میکنند..

 

Period tracker for women

این برنامه یک ردیاب دوره مناسب برای زنان است. یک برنامه تخمک گذاری با بالاترین امتیاز که دارای یک ردیاب دوره ای ، و ردیاب قاعدگی برای خانم ها ، و ردیاب دوره ای برای نوجوانان است.اگر به دنبال یک تقویم مفید برای پیگیری تخمک گذاری هستید ، تقویم تخمک گذاری و تقویم دوره ای داریم. این تقویم های چرخه قاعدگی ، محاسبه گرهای خوبی هستند ، به خصوص اگر می خواهید باردار شوید. یک ماشین حساب تخمک گذاری برای بارداری در این برنامه باروری مناسب موجود است. برای همه افراد که نیاز به اطمینان از داشتن چرخه قاعدگی منظم هستند ، این برنامه مناسب است.

Due Date Calculator

این برنامه یک محاسبه کننده تاریخ بارداری که در درجه اول برای استفاده پزشکان طراحی شده است. این برنامه تاریخ موعد حاملگی را برای زنانی که تحت عمل باروری قرار گرفته اند از جمله انتقال جنین ، IUI و بازیابی تخمک محاسبه می کند. همچنین ممکن است اطلاعات تاریخ موعد با استفاده از تاریخ تخمک گذاری محاسبه شود.

نحوه استفاده از برنامه ماشین حساب تاریخ موقت:

گزینه های موجود در فهرست کشویی را در زیر عنوان "محاسبه بارداری توسط" مشاهده کرده و انتخاب خود را انجام دهید. در مرحله بعد ، با استفاده از منوی "انتخاب تاریخ" ، تاریخ مناسب را وارد کرده و محاسبه را فشار دهید. نتایج تاریخ آخرین دوره قاعدگی (LMP) ، تاریخ موعد تخمین زده شده ، سن حاملگی نوزاد و تاریخ احتمالی بارداری را نشان می دهد.

برنامه حسابگر تاریخ مناسب برای استفاده در خانم هایی با سابقه ناباروری و همچنین افرادی که بطور طبیعی تصور می شوند مناسب است. برای بهترین نتیجه ، از دقیق ترین داده های موجود استفاده کنید.

 

 

Easy Period Calendar - ovulation

تقویم دوره ای آسان و دیجیتال از تقویم قاعدگی برای هر خانم مدرن لازم است. تقویم ماهانه برنامه ای است که به راحتی امکان ردیابی دوره ، روزهای باروری و تخمک گذاری را به شما می دهد. با استفاده از این برنامه متوجه خواهید شد که چه روزهایی برای بارداری مناسب هستند

ماشین حساب به طور دقیق و قابل اطمینان پیش بینی قاعدگی ، تخمک گذاری و روزهای باروری را پیش بینی می کند.

علاوه بر کارکردهای اساسی مانند ماشین حساب و ردیابی چرخه در تقویم دوره آسان ، شما قادر خواهید بود به بدن خود گوش دهید و چرخه ، علائم ، خلق و خوی ، نزدیک بودن ، وزن یا قرص ها را ضبط کنید. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که می توانید اسرار و یادداشتهای خصوصی را در آن ذخیره کنید.

این نرم افزار بسیار زیبا و بسیار بصری است. ایده آل برای زنانی که می خواهند منظم چرخه قاعدگی خود را کنترل کنند ، باروری را بررسی کرده و با خیال راحت به رابطه جنسی بپردازند.

ویژگی های اصلی:

- تقویم ماهانه

- کنترل قاعدگی و پیش بینی تخمک گذاری

- پیگیری چرخه قاعدگی ، دوره ، روزهای بارور ، تخمک گذاری

- تنظیمات فردی: طول چرخه قاعدگی ، دوره و تخمک گذاری

- اطلاع از دوره ، روزهای بارور و تخمک گذاری

- ماشین حساب چرخه قاعدگی ، ماشین حساب باروری و تخمک گذاری

- احتمال بارداری را بررسی کنید

 

ویژگی های اضافی:

- ورود علائم ، خلق و خوی

- کنترل کننده منظم چرخه

- تقویم روز اول قاعدگی ، روزهای بارور

- یادآوری مصرف داروهای ضد بارداری

- نمودار وزن و دما

- امنیت برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما

- انجمن برای به اشتراک گذاشتن نظرات و مشاوره بین کاربران

 

Kindara: Fertility Tracker

مأموریت Kindara این است که به زنان این قدرت را بدهد که به بهترین شکل زندگی کنند، سلامت خود را بهینه نمایند، جسم خود را درک کنند، و مسیر باروری خود را از طریق ایجاد ابزارها و دانشی که مورد نیاز است زیر کنترل نگه دارند. Kindara میگوید: "چه شما نوآموز باشید چه کارشناس، ما برای حمایت شما آمده‌ایم."

دانایی، قدرت است. چه شما خواهان بارداری باشید، یا خواهان اجتناب از بارداری، یا صاف و ساده قصد پیگیری چرخۀ عادت ماهانۀ خود را به طور دقیق داشته باشید، نمودار آسان و رایگان Kindara به شما کمک میکند تا هر روزه تعیین کنید که بارور هستید یا خیر.

ایجاد یک اجتماع با نشاط برای به اشتراک گذاشتن افکار، احساسات و اهداف برای Kindara نقش محوری دارد. ما از مشاهدۀ کارآیی به اشتراک گذاری و مقایسۀ نمودارهای باروری در بخش اجتماعی 1.3 میلیون خانم و اشتیاق، حمایت، و اعتماد ایجاد شده در کاربران Kindara تحت تأثیر قرار گرفتیم.

Pregnancy Due Date Calculator and Calendar

تقویم بارداری مصور ما یک راهنمای دقیق هفته به هفته بارداری است و شمارا درباره اتفاقاتی که برای جنین می افتد یاری میدهد.هر هفته از بارداری شامل توضیحی در مورد رشد کودک شما و همچنین توضیحی در مورد تغییراتی است که در بدن شما ایجاد می شود. همچنین می توانید اطلاعات پزشکی مهمی را برای کمک به سلامتی خود و کودک خود پیدا کنید.اعلامیه شمارش معکوس تاریخ معوق ما روزها ، ساعت ها ، دقیقه ها و ثانیه ها را تا زمان رسیدن بسته های شادی شما شمارش می کند!

فقط در برنامه ما ببینید چگونه طول و وزن کودک شما در هر ثانیه تغییر می کند!

مقالات ما طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد بارداری را در بر می گیرد:

- علائم اولیه بارداری

- چه موقع در دوران بارداری با پزشک تماس بگیریم؟

- آزمایش های غربالگری و تشخیصی قبل از تولد

- مواد غذایی و نوشیدنی برای جلوگیری از بارداری

- در دوران بارداری چه مقدار وزنی باید کسب کنم؟

- چک لیست کیف بیمارستان

- راه اندازی مهد کودک

Safe Pregnancy & Birth

این برنامه برنده جوایز راهنمای سلامت بهداشت Hesperian اطلاعات دقیق و به روزی را به مربیان بهداشت و مادران ارائه می دهد. مناسب برای افرادی که سطح سواد متنوعی دارند.این برنامه همچنین برای پرستاران نیز ایده آل است.

بارداری و تولد ایمن حاوی اطلاعاتی در مورد:

سالم ماندن در دوران بارداری

شناخت علائم خطر در دوران بارداری ، تولد و بعد از تولد

هنگام بروز علائم خطر چه باید کرد؟

چه زمانی زن را به مراقبت های اضطراری ارجاع دهید

بیش از 20 دستورالعمل گام به گام

 

UP